AI - Sztuczna Inteligencja w Edukacji. I Konferencja Liderów Oświaty i Biznesu - Kreatywność w Przemyśle 4.0.

 

Czwarta rewolucja przemysłowa (Przemysł 4.0) zmienia naszą rzeczywistość poprzez cyfrową transformację. Zmiana dotyka każdej sfery naszego życia, zatem również sfery edukacji. Jednak czy szkoły są na to gotowe? Zespół Szkół Technicznych i Licealnych jest gotowy na transformację i chce zintegrować środowiska przedsiębiorców, samorządowców, dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów wokół wyzwań związanych z rozwojem Przemysłu 4.0.

Już 27 października 2021 r. w Żagańskim Pałacu Kultury odbędzie się pierwsze tego typu wydarzenie w naszym regionie. "AI - Sztuczna Inteligencja w Edukacji. I Konferencja Liderów Oświaty i Biznesu - Kreatywność w Przemyśle 4.0." Podczas konferencji zostanie poruszony temat kreatywności oraz sposobu integrowania biznesu i edukacji do przemysłu 4.0, odbędzie się gra integracyjna oraz dyskusja panelowa.

Organizatorami wydarzenia są:

Starostwo Powiatowe w Żaganiu, Miasto Żagań, Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu, Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa, Fundacja Rozwoju Efektywnej Edukacji FREE, FESTO Didactic PL

Imprezy towarzyszące to m.in.:

"Warsztaty kreatywności, rozwiązywanie problemów naukowych i technologicznych” – Centrum Rozwoju Efektywnej Edukacji NIKOLA

"Abilities Game” –  gra edukacyjna

"Strefa diagnoz” – wyznaczanie indywidualnej ścieżki kariery zawodowej. Poznanie miejsca na rynku pracy, które zapewniają osobiste zadowolenie i satysfakcję.

"Kariera w mundurze” – atrakcje Straży Pożarnej i Policji.

"Stoisko Lubuskie Talenty Program Stypendialny”

"Stoisko World Skills Poland”

Script logo