PODRECZNIKI
bip

ERASMUS+ ZSTiL
Szczęśliwy numer

Szczęśliwy numerek:

22.10.2018 nr 6

23.10.2018 nr 17

24.10.2018 nr 9

25.10.2018 nr 25

26.10.2018 nr 30

 

 

 

Wyszukiwarka

ERASMUS+ w ZSTiL

O szkole » Realizowane projekty »  ERASMUS+ w ZSTiL

Od września 2018r. ruszamy z projektem „Doświadczenie zawodowe młodego technika kluczem do sukcesu na rynku pracy”. Projekt finansowany jest przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+, Akcja 1 w sektorze Szkolenia i Kształcenie Zawodowe.

Już wkrótce szczegółowe informacje na temat projektu oraz rekrutacji!

Bądź na bieżąco i obserwuj naszą zakładkę na stronie szkoły oraz profil na facebook’u ERASMUS+ w ZSTiL.

 

Zapraszamy/kliknij również na Facebook https://www.facebook.com/erasmus.zstil

 • Ciąg dalszy nastąpi wkrótce

 • plakat[6].jpg

  Erasmus+

  Termin składania dokumentów rekrutacyjnych upływa 21 września (piątek) o godz. 14.00

  Zapraszamy do udziału w projekcie!!!

 • Erasmus+ DOKUMENTY REKRUTACYJNE! ...

  Wszystkim zainteresowanym polecam lekturę regulaminu rekrutacji oraz uczestnictwa w projekcie Erasmus+

 • Pierwsza grupa wyjazdowa do Hiszpanii Erasmus+

  Pierwsza grupa dwudziestu szczęśliwców w projekcie Erasmus+ została już wyłoniona. Są to: Daniel Budziński, Dawid Skarupski, Jakub Kuczmiński, Bartosz Janiszewski, Bartłomiej Zaciek, Kacper Dźwil, Mariusz Żental, Arkadiusz Walawander, Filip Nicpoń, Aleksander Tomaszewski, Konrad Wojciechowski, Konrad Rajkiewicz, Kacper Wysocki, Jakub Nowak, Patryk Kulikowski, Sebastian Żmijewski, Rafał Walkosz, Paweł Zieliński, Jacek Dzieżyc oraz Malwina Rogała. Uczniowie klas 2, 3 i 4 technikum mechatronicznego rozpoczęli już kurs języka angielskiego oraz hiszpańskiego. W Sewilli czeka ich kurs robotyki oraz kontynuacja nauki języka hiszpańskiego. Nie zabraknie również atrakcji, takich jak zwiedzanie Sewilli, Malagi czy Gibraltaru. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie będą mieli szanse na podniesienie kwalifikacji zawodowych, językowych oraz społecznych a także wypracowanie umiejętności radzenia sobie w środowisku międzynarodowym. Pierwsza wizyta w Hiszpanii już pod koniec stycznia 2019 r.!

 • _DSC0003[1].jpg

  Spotkania informacyjne Erasmus+ ...

  6 i 13 września 2018 r. odbyły się spotkania informacyjne na temat projektu Erasmus+ w naszej szkole. Na pierwszym spotkaniu obecni byli wszyscy uczniowie klas technikum mechatronicznego, mechanicznego, teleinformatycznego oraz organizacji reklamy. Uczniowie dowiedzieli się jakie są cele projektu, kim są nasi partnerzy oraz jak wziąć udział w projekcie. Z kolei w drugim spotkaniu udział brali już tylko uczniowie klas technikum mechatronicznego oraz mechanicznego, ponieważ to właśnie oni pojadą w tym roku szkolnym na 2 tygodniowe praktyki do Hiszpanii. Podczas spotkania omawiane były sprawy związane z rekrutacją oraz uczestnictwem w projekcie.

Facebook